Yhteystiedot ja tilaaminen

Tehdas kiinni 6.-26.7.2020

Tehtaan kesäloma osuu viikoille 28, 29 ja 30. Tänä aikana tehdas ei lähetä tuotteita eivätkä noudot ole mahdollisia.

Pyydämme tekemään tilaukset ennen tehtaan seisokkia. Joensuun toimipisteellä ja Vantaan koulutustilalla on väliaikaisvarastot tehtaan kiinniolon aikana.

Joensuu:
Puh. 0405073883
Vantaa:
Puh. 040 052 6916

Tilaaminen ja toimitus

TKR pinnoitteiden tilaukset joko puhelinnumerosta +358 50 5669 555, alueenne yhteyshenkilön kautta tai sähköpostitse myynti@tkr.fi

Pinnoitteet lähetetään ilmoitettuun toimitusosoitteeseen tai nouto erikseen sovittuna Pernajan Vanhankylän (Loviisa/Pernaja) tehtaalta.

Materiaalitoimitukset ja turvallisuus poikkeusaikana

TKR pinnoitteiden toimitukset ja tuotanto toimivat normaalisti kotimaan tehtaalta Pernajasta. Noudot sovittava etukäteen myynnin kanssa.

Toimistoillamme pyrimme etätyöhön. Näin turvaamme asiakkaidemme, yhteistyökumppaneidemme ja työntekijöidemme terveyden.

Myyntiin ja tekniseen tukeen saa poikkeusolojen aikanakin yhteyden puhelimitse ja sähköpostitse.

TKR-Marketing Oy

Myynti
Reijolantie 1
80330 REIJOLA
Puh. +358 50 5669 555

Verkkolaskuosoite:
003718778371
Välittäjän tunnus:
BAWCFI22

Vantaan koulutustila

Jönsaksenpiha 3
01600 VANTAA
Puh. 040 052 6916

Tehdas

Oy TKR Coatings Ltd
Porvoontie 432
07740 Pernajan Vanhakylä
Puh. (019) 580 300

Jani Reinikainen
Tekninen myyjä. Uusimaa

puh. +358 400 526 916
e-mail: jani.reinikainen@tkr.fi

Juha Maununen
Myyntipäällikkö. Pirkanmaan ja Turun alue
Rakenteiden tiivistäjä VTT-C-23030-39-17

puh. +358 400 27 8484
e-mail: juha.maununen@tkr.fi

Joni Jokisalo
Tekninen myyjä. Keski-Suomi ja Pohjanmaa

puh. +358 400 137 440
e-mail: joni.jokisalo@tkr.fi

Matti Raatikainen
Myynti, tekninen asiantuntija ja kouluttaja, CEO

puh. +358 50 432 2741
e-mail: matti.raatikainen@tkr.fi

Tuukka Tahvanainen
Lomalla 22.-28.6.
Toimisto ja myynti
Rakenteiden tiivistäjä VTT-C-22214-39-16

puh. +358 40 507 3883
e-mail: tuukka.tahvanainen@tkr.fi

Petri Kapulainen
Tekninen asiantuntija
Rakenteiden tiivistäjä VTT-C-22176-39-16
Märkätilatöiden valvoja VTT-C-9050-27-12

puh. +358 40 029 0922
e-mail: kapu@tkr.fi

Marko Valoranta
Tekninen asiantuntija, Injektointi asiantuntija
Rakenteiden tiivistäjä VTT-C-23569-39-17

puh. +358 400 738 734

Tehtaan osoite kartalla
noutoja varten.

HUOM! Noudot sovittava tilauksen
yhteydessä.